Cami Halısı

Ürünlerimiz

Hedefimiz, “Yüksek Kalitede”  ürün ve hizmet sunarak rekabet etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Saflı Cami HalısıGöbekli Cami HalısıCami Kurs Halısı ürünlerimizden başlıcalarıdır.

Cami Halısı Ürünlerimiz Hakkında ..

Hedefimiz, “Yüksek Kalitede”  ürün ve hizmet sunarak rekabet etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Kalitede, doğru ürün ya da hizmeti, müşterilerimize doğru zamanda ve doğru fiyatla ulaştırmaktır. Bunu sağlamak için de öncelikle yılların verdiği tecrübe ve itibar ile dürüstlüğü harmanlamak şarttır. Bununla birlikte dokumacılığın en önemli noktalarından biri olan malzeme kalitesi, renk-desen kombinasyonu, sık dokuma gibi faktörler firmamızın önem verdiği başlıklardır. Ürettiğimiz Cami Halısı Ürünlerimiz gerekli referansı verecektir.

SAFLI CAMİ HALISI

Omuz omuza saf tuttuğumuz camiler ve mescidlerde tercih edilen saflı cami halıları cemaatin en düzgün şekliyle saf tutabilmesine olanak sağlar. Cami Halısı Firmaları tarafından, Cami Halısı Modelleri içinde Saflı Cami Halısı en çok tercih edilendir.

GÖBEKLİ CAMİ HALISI

Üretilen Cami Halıları içerisinde, Orta (Göbek) noktasında büyük bir desenin bulunduğu Cami Halısı tipine Göbekli Cami Halısı denmektedir. Göbekli Cami Halıları sonsuz renk ve otantik desenleri ile Camı Halısı Çeşitleri içinde tercih edilen Cami Halısı dır.

CAMİ KURS HALISI

Özellikle değerli çocuklarımızın bulunduğu Kuran Kurslarında tercih edilen Cami Halısı türü ise Cami Kurs Halısı ismiyle anılır. Sade desenli halılardır. Kuran Kurs Halısı tercihi yapılırken Antibakteriyel olması ve Alev Almaz özelliğine sahip olması tercih sebebidir.

Cami Halısı

Cami Halısı ; diğer alanlarda kullanılan ürünlere göre daha yoğun ağırlıkta olan dayanıklı, ibadet eden insanlara en iyi şekilde hizmet edecek kaliteli ve uzun ömürlü yapıya sahip olan, alternatif sonsuz desenleri ve teknik değerleri barındıran halılardır

Cami Halısı Çeşitlerimiz

Cami Halısı Çeşitleri ; Doğal ve Doğal olmayan malzemeden imal edilen olarak ikiye ayrılır. Doğal Malzeme Halılar ; Bambu, Yün, İpek, Pamuktan – Doğal olmayan Malzeme Halılar ise Akrilik, Polyester, Poliamid, Polipropilen den üretilir.

Cami Halısı Özellikleri

İbadethanelerimizde kullandığımız Cami Halısı Özellikleri ; Kullanılan İp Kalitesi, Alev Almaz olması, İbadet esnasında dikkati dağımaması için Sade olması, Rutubet yaratmamak için Nem tutmaması ve Her türlü Zemine dayanıklı olması olarak sayılabilir.

Cami Halısı Seçimi

Cami Halısı Seçimi için dikkat edeceğimiz unsurlar ; HammaddesiDokuma Sıklığı – Renk ve Deseni  ve bunu yanında Yıkama, Kurutma – Boyama ve İp Yapımı işlemlerinin aynı tesislerde gerçekleştirilmesidir.

Cami Halısı Temizliği

Cami Halısı,  Antibakteriyal ve Hijyeniktir. Genel olarak kolay temizlenebilir yapıdadır. Elektrik Süpürgesi yada Halı temizleme cihazlarıyla Cami Halısı Temizliği yapılabilir, Renklerinin Canlı kalması önemlidir.

Cami Halısı Fiyatları

Cami Halısı Fiyatları, ihtiyaç olacak Ebat ve kullanılacak Malzemenin cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız, Fiyatları belirlerken, En Kaliteli malzeme ve En uygun fiyatları size sunmaktadır.